Кафедра медичної хімії Української медичної стоматологічної академії була створена згідно наказу ректора № 340 від 28 вересня 2017 року. Кафедру очолила відмінник освіти України, доцент к. х. н. Іващенко О. Д. На даний час на кафедрі працюють: доцент, к. х. н. Нікозять Ю. Б., доцент, к. б. н. Цубер В. Ю., ст. викладач Іщейкіна Л. К., завуч кафедри, викладач Копанцева Л. М., викладач, к. п. н. Діденко Є. П., старший лаборант Потапенко А. О., старший лаборант Грінченко В.О., підсобний робітник Слєпушкова Н. П.

Указом Президента України від 22 січня 2019 року старшому викладачеві кафедри медичної хімії Іщейкіній Любові Костянтинівні присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».